Preskočiť na obsah
Marek Bačo

Stavebníctvo

Marek Bačo

Demolácia

Obec
Rakovec nad Ondavou
Od roku
2007
IČO
43 851 533

Marek Bačo

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 03 Rakovec nad Ondavou
Na trhu od
15. novembra 2007
IČO
43 851 533
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Podnikanie v číslach

18
rokov na trhu
2007
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marek Bačo

Marek Bačo – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rakovec nad Ondavou. Podniká od 15. novembra 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Demolácia“ (43.11). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie práce pri realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Marek Bačo
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 851 533
Dátum vzniku
15. novembra 2007
Miesto podnikania
072 03 Rakovec nad Ondavou
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-15749
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marek Bačo zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie práce pri realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marek Bačo?

Miesto podnikania je v obci 072 03 Rakovec nad Ondavou.

Čím sa Marek Bačo zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Demolácia“ (43.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie práce pri realizácii stavby.

Aké je IČO – Marek Bačo?

IČO je 43 851 533.

Odkedy podniká Marek Bačo?

Podnikanie začalo 15. novembra 2007. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marek Bačo podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marek-baco-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.